30.01.2018     0
 

В Індії у зв’язку з радикалізацією індуїзму систематично порушуються релігійні права мусульман


У північно-індійському штаті Уттар-Прадеш, місцевий уряд скоротив кількість мусульманських фестивалів у релігійних школах, примушуючи їх залишатися закритими навіть на свята релігійного значення. У зв’язку з радикалізацією у штаті ультраконсервативних індуїстських огрупувань, розпочалась дискримінація релігійних меншин, в тому числі і християнських віруючих за релігійною ознакою.

Як повідомляє британський інформресурс «independent.co.uk», раніше мусульманські культурно-просвітницькі та освітні установи в державі закривались під час головних національних, немусульманських свят індуїстського походження, зокрема Амбедкара Джаянті і Холі.

Віднині новим законодавчим положенням з ініціативи радикальних індуських спільнот, новий річний календар передбачає, що медресе зобов’язані зачинятись в період святкування Дівалі, індуїстського фестивалю вогню.

У повідомленні медіа ресурсу «Times of India», релігійні мусульманські інституції змушені закриватись на час джайністського свята Махавір Джаянті.

Таким чином у зв’язку з радикалізацією місцевих індуських груп, для реалізації релігійних потреб національних меншин в Уттар-Прадеші залишається усе менше місця, тим самим порушуючи принципи міжнародних прав та свобод людини на свободу совісті та віросповідання.


Об авторе: Распопов Євген

Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Рубрики
Log In