07.11.2018     4
 

Тарологія як наука. Що таке таро ?


Тарологія – це наука про те, як читати своє майбутнє по картах. Не можна плутати ворожок і тарологів. Насправді ніякої магії в цьому немає. Розклади таро – це викладення карт за певною схемою і вміння прочитати і допомогти людині в його питанні. Не можна гадати собі самому і ночами. Сприятивлий час для ворожінь з ранку і до заходу сонця. Не можна гадати в п’ятницю і понеділок, особливо якщо це 13 число.

Особливу увагу варто приділити вибору колоди карт Таро. Найпоширеніша і читабельна – це колода карт Райдера Уайта. Нею користуються як новачки, так і досвідчені тарологи. Огляньте на вітрині всі колоди і виберіть ту, яка вам сподобається найбільше. Візьміть її в руки і трохи потримайте. Відчуйте колоду і пропустіть все відчуття через себе.

Тепер вибір зроблений. Врахуйте, що колода – це ваш друг. Ставтеся до  неї дбайливо, не кидайте де попало і не давайте в чужі руки. У Таро повинна бути одна господиня. Зшийте для карт гарний мішечок і виділіть скатертину для ворожіння.

У коробочці з картами ви знайдете дуже пізнавальну і цікаву інструкцію  яку ви можете відразу викинути. Так саме викинути. Вона вам нічим не допоможе і тільки заплутає.

Для початку познайомтеся з картами. Для цього вам знадобиться журнал і ручка. Кожен день витягуйте по одній карті і спостерігайте за подіями в перебігу дня. В кінці дня ви зможете зробити висновок, що саме може означати ця картинка. Керуйтеся почуттями та інтуїцією.

Віра Склярова, Тереза ​​Міхельсон, Хайо Банцхаф, Олена Солоділова, Володимир Странніков – це автори, які написали не одну книжку керівництва по Таро.

Можливо окреме вивчення Молодших і Старших арканів. Почніть з старших Арканів. Вони являють собою 21 карту. У деяких колодах 22-23 карти. Якщо викласти їх за номерами, то можна розповісти про подорож героя його фізичних і духовних батьків навичках, які він отримує в процесі своєї подорожі. Ця подорож описано в книзі Хайо Банцхаф «Таро і Подорож Героя». Почніть з цієї книжки і далі, вам буде набагато легше трактувати розклади карт. У розкладі потрібно прочитати і описати сюжет, який ви бачите. Відрізняйте інтуїцію від бурхливої ​​фантазії. Найпростіший розклад – це Кельтський Хрест. Його використовують в будь-якому ворожінні тому, що він просто і точно підказує, як краще вирішити проблему.

Не звертайтесь до карт кілька разів з одним і тим же питанням і по всяких дрібницях. Кожен раз, коли ви гадаєте на свою долю, вона змінюється в дрібних деталях. Але іноді це може сильно вплинути на хід справи. Тому перед тим як гадати, поставте людини до відома про наслідки і попередьте, що Таро це всього лише помічник у вирішенні питань, але самих проблем вони вирішують.

Арно Сакосян


Об авторе: admin

Обсуждение: 4 коментарі
 1. Ирина сказав:

  Хочу знать как поступить правильно

  Відповіcти
 2. Ирина сказав:

  Как поступить правильно

  Відповіcти
 3. Альона сказав:

  Добре

  Відповіcти
 4. Татьяна сказав:

  Я по поводу бесплатного розклада карт !

  Відповіcти

Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Рубрики
Log In