09.12.2017      Коментарі Вимкнено до Редакція

Редакція

Клок Тарас Миколайович – головний редактор суспільно – релігійного ресурсу WAKE UP

Народився 25 липня 1989 року в місті Луцьк, Волинська область, Україна. З дитинства багато читав. Улюблена книга дитячих років – «Апокаліпсис від Іоанна». В підлітковому віці цікавиться філософськими, психологічними, релігійними текстами. До університету захоплювався працями Григорія Сковороди, Фрідріха Ніцше, Карла Юнга, Еріха Фрома, Лао Цзи. Навчався в Східноєвропейському університеті імені Лесі Українки за спеціальністю філософія.

В 2007 році успішно завершив Східноєвропейський університет імені Лесі Українки. Отримав фах – викладач суспільствознавчих дисциплін.

У 2015 році завершив аспірантуру в СНУ ім. Лесі Українки за напрямом підготовки «філософська антропологія та філософія культури». Працював викладачем філософських дисциплін. Читав курси з філософської антропології, соціальної філософії, філософської пропедевтики.

З 2011 року учасник багатьох українських, міжнародних конференцій. Тарас Клок є автором чисельних фахових статей, есе, рецензій, художніх текстів, роздумів. Публікувався на інтернет – сайтах, в наукових журналах, колективних збірниках.

З 2011 року член Громадської Організації «Товариство Українських Філософів і Релігієзнавців» (ТУФІР).

В 2013 році брав участь в конкурсі «Есе про Душу». Один з редакторів електронного журналу «Апейрон». З 2017 року Голова ГО ТУФІР у Волинській області. Постійний автор статей порталу «Філософія та Релігієзнавство».

З 23 грудня 2017 року – головний редактор суспільно – релігійного інформаційного ресурсу Wake UP

Головне в житті для Тараса Клока – постійне вдосконалення, самопізнання, повага до ближнього. Найбільше цінує в людях: відповідальність, творчість, ентузіазм, критичне мислення, доброту.

З 2004 року тренується в стилі Шотокан Карате-До. Полюбляє музику, поезію, кіно.

Сфера наукових інтересів: проблеми свободи в філософії, філософія людини, даосизм, йога, буддизм, суфізм.

Рубрика
Log In
Веб - конференція