04.12.2017     0
 

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ ДО 100-РІЧЧЯ КУРУЛТАЮ КРИМСЬКОТАТАРСЬКОГО НАРОДУ


З нагоди 100-річчя першого Курултаю кримськотатарського народу оголошено конкурс студентських наукових робіт, присвячених цій історичній події.

— Ми оголошуємо конкурс студентських наукових робіт, присвячений 100-річчю першого Курултаю кримськотатарського народу. Він проходитиме з 1 грудня 2017 року до 25 березня 2018 року. Ми хочемо підбити підсумки та оголосити їх 10 квітня — в День кримськотатарської журналістики, — заявив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров https://www.ukrinform.ru/rubric-presshall/2351273-100letie-pervogo-kurultaa-nacionalnogo-sezda- krymskotatarskogo-naroda-prezentacia-kommunikacionnoj-kampanii-po-slucau-prazdnovania.html.
За його словами, в конкурсну комісію увійдуть члени Меджлісу кримськотатарського народу, історики, журналісти, також запрошені деякі урядовці.

Тематика робіт: передумови створення першого Курултаю кримськотатарського народу, його хід, ухвалені рішення, значення і сучасний контекст; Кримська Народна Республіка і Кримськотатарський національний уряд, Конституція, державна символіка; Номан Челебіджіхан як одна з визначних постатей першого Курултаю та інші.

Призи для переможців Чубаров назвав «символічними»: 5 тис. грн за перше місце, 3,5 тис. грн — за друге, 2,5 тис. грн — за третє, а також п’ять заохочувальних премій по 1 тис. грн.

Джерело: http://islam.in.ua/


Об авторе: admin

Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.