14.01.2018     0
 

«Нарешті!»: німці російського походження підтримали Україну


Вчора 13 січня 2018 року в німецькій столиці під будинком Посольства Російської Федерації відбулась акція в захист кримськотатарського населення, а також українців. Приводом для такої акції стала організація в Німеччині «Форуму російськомовних європейців».

Громадський активіст Ігор Ейдман, брат російського опозиціонера Бориса Нємцова, що проживає на теренах ФРН зорганізував зі співучасниками акцію підтримки національних меншин, що переживають дискримінацію з боку російської влади.

Сюди також належать українці, а також кримські татари, що проживають на окупованих територіях України.
Як зазначає інформаційний ресурс «glavcom.ua» з посиланням на блог журналіста Айдера Муждабаєва, подібні акції в Німечиині підтримували як правило лише кримськотатарська спільнота та українці, що проживають в Берліні та інших європейських містах.

З точки зору Муждабаєва, це «перша [акція], яку зорганізували совісні росіяни, що проживають на теренах в Європі», – сказано в посиланні на портал «Главком».

Акція, яку провів «Форум російськомовних європейців» є хоча й невеликою, але важливою історичною подією у взаємовідносинах України з російською національною меншиною, що проживає в Німеччині. Ігор Ейдман з числом громадських діячів вселяє сподівання на все більшу підтримку України та кримськотатарського населення в умовах військових дій на українському Сході та окупації Кримського півострова.


Об авторе: Распопов Євген

Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Рубрики
Log In