13.03.2018     2
 

Фільм The Philosophers «Філософи»


Художній фільм The Philosophers «Філософи» – це витвір від кінорежисера Джона Хаддлеса. В ньому не має філософії, захопливості, цікавості.  Російський переклад «Філософи. Урок на виживання» більше відповідальний змісту цьому кіно. Його потрібно було назвати, «Студенти. Псевдофілософи, які вижили в апокаліпсисі». Для тих хто трохи знайомий, або навіть захоплюється філософією – це творіння режисера принижує філософів, студентів, аспірантів навчаються на спеціальності «філософія», або людей, які читали філософські праці.

Ні викладач, ні його учні не володіють поняттями, крім «уявного експерименту» і слова «логіка», не здатні до створення своїх концепцій. Вони весь час тільки знаходять відповіді на питання, що зробити, щоб вижити, продовжити рід, перечекати наслідки глобальної катастрофи в бункері. Насправді фільм не про філософію, він про виживання в апокаліпсисі.

 

Актори грають погано, режисер швидше за все хотів зняти таке кіно, яке покаже людям мислення філософів, але сам він знайомий з  філософією за цитатами з інтернету, або дуже коротким оглядом вікіпедії. Цікаво, що майбутні філософи вчаться тільки за підручниками, а свої висновки роблять на основі фільмів про виживання. Кіно не справляється з психологічною напруженістю, все репліки акторів награні, в них не віриш, а дії з словами необдумані.

Хто хоче дивитися фільми про виживання, де можна стежити за цікавим сюжетом, роздумами, вчинками персонажів в складних ситуаціях, наближених до реальності краще подивіться: «Куб», «Мисливці за розумом», «Повелитель мух», «Королівська битва», «Життя Пі ». Звичайно художній фільм «Філософи» можна переглянути, щоб витратити час, або порівняти цей `шматок плівки з хорошим кіно.


Об авторе: admin

Обсуждение: 2 коментарі
  1. Давид сказав:

    Кино полное говно.

    Відповіcти
  2. Ірина сказав:

    Чесно сказати фільм на 6. Хоча для одного разу можна подивитися і по тратити на нього 2 години свого життя 🙂

    Відповіcти

Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.