Вівторок, 22 Травень 2018 16 +   Підпишіться на оновлення сайту  RSS  Лист редактору
Популярно
Мусульманські вчені Єгипту опублікували фетву, що заборонятиме гру «Синій кит»
23:22, 07 Квітня 2018

Мусульманські вчені Єгипту опублікували фетву, що заборонятиме гру «Синій кит»


В Єгипті Ісламські вчені, що спеціалізуються на специфіці тлумачення Коранічних текстів, опублікували спеціальну фетву, що обґрунтовує доцільність заборони мережевої онлайн-гри суїцидального характеру «Синій кит». Документ, богословська юрисдикція якого запевняє мусульманське товариство і усіх небайдужих об’єктивно і уважно слідкувати за формою поведінки підліткової молоді.

Зважаючи на нестійкий психо-соматичний стан підлітків, а також підліткову вразливість до кризових ситуацій, єгипетські державні органи влади закликають до релігійного та юридичного табуювання гри у зв’язку з провокацією до самогубства. Таке явище критично оцінюється ісламськими теологами, оскільки лише Аллах є джерелом життя і усього сущого. Як зазначає мусульманський інформаційно-аналітичний ресурс «Islam today», у Єгипті з початку квітня 2018 року зареєстровано 2 прецеденти скоєного суїциду. Особи, що здійснили самогубство належали до груп смерті. В результаті проведення досудової експертизи, єгипетська поліція виявила причетність самогубців до гри «Синій кит».

Нагадаємо, що «Синій кит», як соціально-небезпечне та деструктивне явище поширювалось через російську соціальну мережу «ВКонтакте», яка нині під санкціями. У більшості держав світу, поширення, відтворення та передачу контактних даних необхідних для активації учасників гри через Інтернет є забороненим.

Про автора: Распопов Євген

Підписуйтесь на наші акаунти в Telegram і Facebook, щоб першими отримувати важливі новини, кіноогляди,аналітику, екслюзиви.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Суспільний портал Wake up
Дизайн і підтримка: GoodwinPress.ru