П’ятниця, 25 Травень 2018 16 +   Підпишіться на оновлення сайту  RSS  Лист редактору
Популярно
Вперше на управлінську церковну посаду п’ятидесятницької Асамблеї Божої обрана жінка
1:59, 27 Квітня 2018

Вперше на управлінську церковну посаду п’ятидесятницької Асамблеї Божої обрана жінка


Вперше в історії найкрупнішої п’ятидесятницької деномінації світу на управлінську посаду генерального секретаря Генеральної ради конфесій обрано жінку Донні Л. Барретт. Подія стала особливою в  пятидесятницькому світі тим, що вперше в історії високу конфесійну посаду займатиме жінка.

В свою чергу суперінтендант Даг Клей, один із провідникового єпископату Асамблеї Божої стверджує,  наголосивши під час засідання конференції Асамблеї, що особисто підтримує кандидатуру Барретт на високу адміністративну посаду апелюючи Божою волею та проведінням.

Керівництво Асамблей Божих одноголосно обрали першу в історії жінку-генерального секретаря Генеральної ради конфесії.

Барретт розпочала своє місіонерське та проповідницьке служіння в Асамблеї Бога в 1988 році, а також раніше служила в виконавчому Пресвітерії найбільшого п’ятидесятницього співтовариства у штаті Огайо і в загальній Пресвітерії Асамблей Бога. Новий служитель Дона Барретт замінить пастора Джеймса Т. Бредфорда, який оголосив про свою відставку на початку цього місяця, щоб присвятити себе пасторського служіння.

«Після декількох місяців пошуку лідерства Господа в моєму житті, я хотів би піти у відставку з поста генерального секретаря Асамблей Бога, щоб присвятити себе пасторського служіння на повну ставку, – ствердив у концепції власного бачення Бредфорд.

Після обрання Донни Баррет на високу позицію релігійної субординації в американському штаті Огайо у  Rockside Church of Independence створений прецедент став першим історичним явищем в п’ятидесятницького деномінаційного руху.

Про автора: Распопов Євген

Підписуйтесь на наші акаунти в Telegram і Facebook, щоб першими отримувати важливі новини, кіноогляди,аналітику, екслюзиви.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Суспільний портал Wake up
Дизайн і підтримка: GoodwinPress.ru