Середа, 23 Травень 2018 16 +   Підпишіться на оновлення сайту  RSS  Лист редактору
Популярно
«Вирівнювач» (The Equalizer) 2014
16:41, 03 Травня 2018

«Вирівнювач» (The Equalizer) 2014


«Вирівнювач» (The Equalizer) – це непоганий брутальний фільм від режисера Антуана Фука про колишнього агента ЦРУ з вдалою драматичною сюжетною лінією. Кіно вийшло на великі екрани в 2014 році. Перед нами хороший бойовик, без коміксовості. «Вирівнювач» схожий на фільми 80-х, 90-х років, але вирізняється серйозністю і хорошою акторською грою.

Цей проект можна порівняти з «Джоном Віком» Чада Стахельскі та Девіда Летча. На наш погляд в Антуана Фука вийшло краще зняти кіно про колишнього найманця. Так само, як в першому «Джонові Віку» ворогами для головного героя виступає російська мафія. Найманця Роберта Маккола в «Вирівнювачу» втілює Дензел Вашингтор. Актор проявляє кращу драматичну гру ніж, Кіану Рівз в франшизі про безстрашного кіллера.

Каскадерська робота в  фільму Антуана Фука хороша. Екшену небагато, але він зроблений достатньо добре. Непогана операторська зйомка здійснена Мауро Фіоре. Крім Дензела Вашингтона відмітимо персонажа Ніколая Ітченко, якого грає новозеландський актор Мартон Чокаш. «Вирівнювач» трішки схожий на «Леона» 1994 року від Люка Бесона. І кіно французького режисера, і художня стрічка Антуана Фука концентрується на жіночому персонажі, якого змушені рятувати герої цих бойовиків.

Молода актриса Хлоя Грейс-Моріс досить гарно зображує емоції молодої дівчини Тері – змушеної виживати через важкі умови існування. Шістдесятилітній Дензел Вашингтон чудово демонструє сцени бою. Звісно «Леон» (1994) Люка Бессона драматичніший фільм за «Вирівнювач» Антуан Фука. Друге кіно в більшій мірі хороший бойовик.

Рекомендуємо подивитися вам хороший бойовик про найманця. Якщо вам сподобався «Джон Вік», то ви оціните і «Вирівнювача». Режисер створив цікавий екшен з деяким драматизмом і хорошою акторською грою. В 2018 році нас очікує продовження, хоч історія першої частини самодостатня. Кіно про Роберта Маккола завершене, а сіквел скоріше вийде гіршим за оригінал.

Про автора: Клок Тарас

Головний редактор суспільного порталу Wake Up, член ГО ТУФІР
Підписуйтесь на наші акаунти в Telegram і Facebook, щоб першими отримувати важливі новини, кіноогляди,аналітику, екслюзиви.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Суспільний портал Wake up
Дизайн і підтримка: GoodwinPress.ru