Середа, 23 Травень 2018 16 +   Підпишіться на оновлення сайту  RSS  Лист редактору
Популярно
«Вбивство священного оленя» (The Killing of a Sacred Deer) 2017
21:56, 30 Квітня 2018

«Вбивство священного оленя» (The Killing of a Sacred Deer) 2017


 

«Вбивство священного оленя» (The Killing of a Sacred Deer) – це оригінальний фільм грецького режисера Йоргоса Лантімоса. Кіно дуже дивне, багатьом людям не сподобається. Перед нами історія хірурга Стівена і його відплати за ненавмисну смерть.  Персонажі зображуються неприємними особами з нечіткими характерами.  Фільм досить дивний, навіть починається він з детальної операції на серце в великому масштабі.

Йоргос Латімос зняв кіно, яке можна назвати притчою. Акторська гра Коліна Фаррела, Ніколь Кідман, Алісії сільверстоун, Баррі Кеогана хороша.  Вдалу операторську роботу демонструє Тіміос Бакатакіс. Сюжет «Вбивства священного оленя» зосереджується на виборі жертви для відновлення справедливості. Сценарій Ефтіміса Філіпоу і Йоргоса Латімоса наповнений мотивами з давньогрецької трагедії.

Кіно претендує на звання інтелектуального, його сміливо можна назвати розумним фільмом, але подача ідей надто нудна, огидна й неприємна. Герої кінострічки не здатні викликати співпереживання, скоріше вони виглядають відразливими в власних вчинках. Особливо огидним зображується підліток Мартін, якого грає Баррі Кеоган. Справедливість «Вбивства священного оленя» достатньо сумнівна й несправедлива.

Мотиви Невідворотної Долі з давньогрецьких трагедій яскраві, але всі герої – наче виступають представників людства, що вироджується, без цінностей і совісті. Неприємність, огида, відраза персонажів роблять сюжет фільму жорстоким, а катарсис, який пропонує режисер не схожий на оновлення, знаходження гармонії, внутрішню переміну, одухотворення.

«Вбивство священного оленя» кіно не для кожного глядача. Найбільше робота Йоргоса Латімоса сподобається шанувальникам жанру арт-хаус. Чи дивитися цей фільм вирішувати вам. Попереджуємо, що це досить своєрідний кінотвір. Він наповнений репресивністю, невідворотністю, відразливими персонажами. «Вбивство священного оленя» схоже на «Маму» Даррена Аранофскі, тільки перша картина більш мізантропічна.

Про автора: Клок Тарас

Головний редактор суспільного порталу Wake Up, член ГО ТУФІР
Підписуйтесь на наші акаунти в Telegram і Facebook, щоб першими отримувати важливі новини, кіноогляди,аналітику, екслюзиви.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Суспільний портал Wake up
Дизайн і підтримка: GoodwinPress.ru