Середа, 23 Травень 2018 16 +   Підпишіться на оновлення сайту  RSS  Лист редактору
Популярно
В окупованому Криму запустили перше мусульманське Інтернет-радіо
13:58, 17 Квітня 2018

В окупованому Криму запустили перше мусульманське Інтернет-радіо


Радіо «Ірфан» на кримських теренах стане першим онлайновим мережевим інформаційним ресурсом в окупованому півострові. Як повідомляє прес-служба кримського муфтіяту, для Криму це перше трансляційне явище, яке має на меті знайти свого слухача в мережі інтернет-мовлення.


Концепція створення ісламського інтернет-радіо в Криму виникла ще задовго до появи «Ірфан». Над ідеєю працювали близько року, оскільки тривалим поставав процес визначення інформаційно-насиченого контенту, підготовки програм, а також увесь спектр технічних робіт. Над теологічною складовою радіомережі працювала рада імамів, теологів Духовного управління мусульман Криму. Співробітники муфтіяту підготували цикл різних програм і рубрик.

Так, на радіо створений цикл програм розповість про іслам і способі життя мусульман. У програмному контенті близько півсотні передач, які транслюються російською та кримськотатарською мовами. У перспективі плануються прямі трансляції з п’ятничних намазів і хутби, а також інших релігійних заходів.
У мережі продюсерський центр радіо планує також проводити радіо уроки з кримськотатарської мови для усіх бажаючих; в подальшій перспективі – з арабської та англійської. Радіо «Ірфан» насичений також цікавими програмами з новинок науки і техніки, а також дитячим програмним продуктом, який розповідає казки з повчальним для маленьких мусульман змістом.

Про автора: Распопов Євген

Підписуйтесь на наші акаунти в Telegram і Facebook, щоб першими отримувати важливі новини, кіноогляди,аналітику, екслюзиви.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Суспільний портал Wake up
Дизайн і підтримка: GoodwinPress.ru