П’ятниця, 25 Травень 2018 16 +   Підпишіться на оновлення сайту  RSS  Лист редактору
Популярно
В Ізраїлі опублікують нову уніфіковану редакцію Біблії заради примирення іудеїв та християн
1:30, 25 Квітня 2018

В Ізраїлі опублікують нову уніфіковану редакцію Біблії заради примирення іудеїв та християн


З нагоди святкування 70-ти річчя утворення Ізраїльської держави, в рамках створення механізмів для продуктивнішого конструктивного міжконфесійного діалогу, в країні опублікують Біблію, здатну примирити гострі теологічні суперечки між ідеями та християнами. Посилаючись на численні ізраїльські ЗМІ, нова біблійна редакція міститиме впорядковані систематичні коментарі єврейських рабинів і християнських теологів. Біблійна публікація в змістовому навантаженні здійснюватиме акцент на історичній ролі Ізраїльської держави як чинника формування іудейського та християнського світосприйняття. Значний внесок в інвестуванні такої Біблії лежатиме на плечах видавничого товариства «Koren Publishers» в Єрусалимі та культурно-просвітницької організації «Israel365».

Власну мету організація Israel365 вбачає у веденні просвітницької роботи, щоб вести серед християн спільнот Ізраїлю заради кращого розуміння Біблійного значення землі ізраїльської і глибинного зв’язку єврейської нації з цією землею.  Як зазначають у прес-релізі даної спільноти у розсилці цієї організації-видавця існує понад 300 тисяч передплатників серед представників християнських церков, що функціонують в країні.

Питання, яке стосується Біблії, яка координована Israel365, відображає основну мету переконати як месіанські єврейські товариства, християн-сіоністів, а також опонентів Ізраїлю в тому, що країна презентує єврейський соціокультурний сегмент і поза ним існувати не може. Віце-президент маркетингової стратегічної групи Мааян Гофманн висловив щирі сподівання, що національна єврейська складова лише доповнюватиме неіудейські релігійні спільноти, що функціонують в Ізраїлі.

Незважаючи на те, що Ізраїльська Біблія створювалася в розрахунку на неєврейського читача, редактор видання іудейський равин Тулі Вайц зауважує, що ні в самій книзі, ні в коментарях до неї «немає нічого, що може здатися сумнівним іудейським читачеві». Він також висловлює надію, що Ізраїльська Біблія, вихід якої очікується в червні 2018 року, допоможе прокласти ще більше можливостей для ефективної співпраці між християнами та іудеями.

 

Про автора: Распопов Євген

Підписуйтесь на наші акаунти в Telegram і Facebook, щоб першими отримувати важливі новини, кіноогляди,аналітику, екслюзиви.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Суспільний портал Wake up
Дизайн і підтримка: GoodwinPress.ru