Четвер, 24 Травень 2018 16 +   Підпишіться на оновлення сайту  RSS  Лист редактору
Популярно
У Парижі близько 4,5 тис неофітів отримають таїнство хрещення
22:55, 20 Березня 2018

У Парижі близько 4,5 тис неофітів отримають таїнство хрещення


Напередодні початку святкування великого християнського свята Великодня у французькій столиці передбачається звершення таїнства хрещення над особами, що бачать ведення свого духовного життя у церковному осередку. За повідомленням католицького інформагентства catch.ch близько 4285 дорослих французьких громадян, які з тих або інших причин не мали нагоди бути охрещеними, приєднаються до католицької церкви.

 

Конференція католицьких єпископів стверджує, що після ½ усіх охрещених неофітів – громадяни Франції віком від 18-35 років. Як правило такий віковий діапазон, активний період духовного пошуку, рефлексії, здатності осмислити сенсо-життєві аспекти крізь духовний чинник.

Як влучно підкреслює «Інтерфакс. Релігія»  осмислюючи католицьку соціологію, іншим важливим періодом у духовному пошуку є проміжок між 36 і 45 роками. Цей час ознаменований багатьма досягненнями у професійній сфері, укладу сімейно-побутового життя  та помітного кар’єрного зростання. Серед охрещуваних такого вікового діапазону складає 25%.

Нещодавня вищезгадана єпископальна конференція зауважує, що більше половини від числам усіх потенційних церковних неофітів народились у християнських сім’ях, які мали традиційне відношення до церкви. Близько на 13% зросла кількість громадян, які до вступу у церковне середовище не належали до жодної з релігійних систем.

Незважаючи на світський характер П’ятої республіки і наслідків потужної секуляризованої політики, після активної фази терористичних актів у Франції серед громадян дещо пожвавився інтерес до релігійного життя та утвердженню духовної само ідентифікації.

Про автора: Распопов Євген

Підписуйтесь на наші акаунти в Telegram і Facebook, щоб першими отримувати важливі новини, кіноогляди,аналітику, екслюзиви.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Суспільний портал Wake up
Дизайн і підтримка: GoodwinPress.ru