П’ятниця, 25 Травень 2018 16 +   Підпишіться на оновлення сайту  RSS  Лист редактору
Популярно
У Мексиці вчені почали дослідження язичницького святилища на вершині сплячого вулкану
22:21, 23 Березня 2018

У Мексиці вчені почали дослідження язичницького святилища на вершині сплячого вулкану


Нещодавно науково-дослідницька археологічна група мексиканських вчених з Національного інституту антропології та історії віднайшли сакральне місце на найвищій вершині в Мезоамериці –на місці сплячого вулкану Орисаба. Як повідомляє інформаційний ресурс «Благовест инфо» з посиланням на «Седмица»,  сакральне місце, що локалізоване на вулкані, презентувало древні політеїстичні вірування  південноамериканських аборигенів.

Палеонтологічний аналіз відкопних решток разом з біохімічною експертизою артефактів становив використання місця для культово-ритуальних практик в  в період з 200 по 900 рр до н.е.

По периметру, ритуальне святилище складається з квадратної структури, яка містить базальтовий матеріал.  При цьому геометрична конструкція побудови містить довжину кожної зі сторін близько 35 метрів.  На місці сакрального артефакту,  мексиканські археологи  віднайшли кілька артефактів, в тому числі прикрашену орнаментами кераміку, кам’яні предмети разом з наконечниками стріл виготовлених з обсидіану.

Знайдене святилище знаходилося на висоті 4,2 ​​тис. метрів і вперше було поміченим завдяки технологічним можливостям аерофотозйомки, проведених у 2005 році. На вершину вулкана вчені піднялися вперше у 2017 році. В даний час дослідження цього археологічного пам’ятника триває.

Мексиканські історики Національного інституту антропології та історії наполягають, що святилище використовувалося під час релігійних обрядів, присвячених задобренню та поклонінню богові дощу.

Про автора: Распопов Євген

Підписуйтесь на наші акаунти в Telegram і Facebook, щоб першими отримувати важливі новини, кіноогляди,аналітику, екслюзиви.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Суспільний портал Wake up
Дизайн і підтримка: GoodwinPress.ru