Субота, 26 Травень 2018 16 +   Підпишіться на оновлення сайту  RSS  Лист редактору
Популярно
Помер виконавець ролі суворого сержанта Хартмана в легендарному фільмі Стенлі Кубрика «Суцільнометалева оболонка»
23:09, 16 Квітня 2018

Помер виконавець ролі суворого сержанта Хартмана в легендарному фільмі Стенлі Кубрика «Суцільнометалева оболонка»


16 квітня, 2018 року помер в віці 75 років актор Рональд Лі Ермей (Р. Лі. Ермі). Найбільше він запам’ятався роллю суворого сержанта Хартамана в легендарному фільмі Стенлі Кубрика «Суцільнометалева оболонка» (Full Metal Jacket) 1987 року. Військове минуле дозволило йому реалістично передати всю інтонацію, експресію і світогляд.

 Рональд Лі Ермей був консультантом на зйомці шедевра Френсіса Форда Копполи «Апокаліпсис сьогодні» (Apocalypse Now) 1979 року. Р. Лі Ермі за своє життя зіграв майже шістдесят ролей. Запам’яталася глядачам саме персонаж сержанта Хартмана в «Суцільнометалевій оболонці».

Серед інших фільмів Ермея варто згадати – «Сім», «Міссісіпі в вогні», «Море Солтона», «Віллард» та ін. В 2002 році в знак визнання його реалістичної гри  в Кубрика Рональда Лі Ермі повисили до командор-сержанта. Перегляньте фільм «Суцільнометалева оболонка», тим самим вшануєте пам’ять видатного актора.

Про автора: Клок Тарас

Головний редактор суспільного порталу Wake Up, член ГО ТУФІР
Підписуйтесь на наші акаунти в Telegram і Facebook, щоб першими отримувати важливі новини, кіноогляди,аналітику, екслюзиви.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Суспільний портал Wake up
Дизайн і підтримка: GoodwinPress.ru