Вівторок, 22 Травень 2018 16 +   Підпишіться на оновлення сайту  RSS  Лист редактору
Популярно
У Варшаві відбулась маніфестація проти абортів
13:36, 17 Квітня 2018

У Варшаві відбулась маніфестація проти абортів


Спираючись на католицьку традицію та національну складову польського народу, у Варшаві пройшов багатотисячний мітинг присвячений захисту життя і боротьбі з абортами.  Місцеве католицьке духовенство на чолі з польським кардиналом Казимиром Нічем, змогли організувати спільними зусиллями мітинг, кількість маніфестантів якого сягають понад 10 тис учасників.


Учасники акції з транспарантами закликали місцеве населення та Сейм докласти усіх зусиль у боротьбі з абортами. Організатори в свою чергу допомогли зібрати для жіночих пологових будинків дитяче харчування, одяг, а також предмети першої необхідності.
Ксьондз Казимир Неч під час проведення ранкової служби Божої у Варшаві заявив, що справа учасників акції – Божественне справа, оскільки дар життя – є найвищим божественним даром людства.

Наразі враховуючи специфіку польського законодавства, жінки мають право на штучне переривання вагітності у разі медичного діагностування порушення плоду. Однак ультраконсервативна націоналістична польська партія «Право і справедливість» неодноразово з підтримки католицької церкви скасувати дане положення з польської юрисдикції, – інформує «Euronews».

Про автора: Распопов Євген

Підписуйтесь на наші акаунти в Telegram і Facebook, щоб першими отримувати важливі новини, кіноогляди,аналітику, екслюзиви.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Суспільний портал Wake up
Дизайн і підтримка: GoodwinPress.ru