Вівторок, 22 Травень 2018 16 +   Підпишіться на оновлення сайту  RSS  Лист редактору
Популярно
Невідомі  спалили кошерний  магазин у Франції, раніш розмальований антисемітським графіті
16:10, 12 Січня 2018

Невідомі спалили кошерний магазин у Франції, раніш розмальований антисемітським графіті


За повідомленням іудейської організації «Лехаім» в результаті пожежі  магазину кошерної їжі  на  півдні  Франції  постраждалих не було.  Повідомляється, що пожежа  відбулася  о четвертій годині  ранку,  майже повністю знищила єврейський  магазин.

Районна прокуратура, особливо  Антуан  Бесме  та державні структури вважають,  що  пожежа  влаштована у передмісті Кретей  в магазині  є злочином, оскільки  чітко  видно, що в момент  підпалу його  ставні залишалися  відчиненими.

Як стверджує французький слідчий Бесме, здійснюється слідчо- оперативна робота  щодо з’ясування  обставин і нерозривного  зв’язку  між  пожежою  в зазначеному  районі Франції  та  спричиненими актами вандалізму  минулого  тижня.

Пожежа викликала  побоювання  і неспокій  в єврейській громаді  після  того як  з’явилися  графіті, спрямовані  на антисемітизм,  до того ж  три  роки назад  ісламські екстремістами напали  на  Hypercasher,  загинуло чотири особи.

Джерело: Религия – УНИАН

Про автора: Стрикалюк Богдан

Віце - президент Громадської організації "Товариство Українських Філософів і Релігієзнавців", редактор порталу WAKE UP
Підписуйтесь на наші акаунти в Telegram і Facebook, щоб першими отримувати важливі новини, кіноогляди,аналітику, екслюзиви.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Суспільний портал Wake up
Дизайн і підтримка: GoodwinPress.ru