Четвер, 24 Травень 2018 16 +   Підпишіться на оновлення сайту  RSS  Лист редактору
Популярно
Наслідник принца Саудівської Аравії вперше зустрівся з лідерами іудейських громад
22:56, 30 Березня 2018

Наслідник принца Саудівської Аравії вперше зустрівся з лідерами іудейських громад


30 березня 2018 року у Нью-Йорку відбулась важлива подія дипломатичного сенсу, у якій органічно злились політичні та релігійні інтереси. Як повідомляє інформаційне агентство «Інтерфакс. Релігія», Мухаммед бін Салман, – спадковий принц Саудівської Аравії відвідавши один з крупних мегаполісів зустрівся з найкрупнішою іудейською громадою США.

Під час зустрічі сторони обговорили можливість співпрацювати разом, а також перспективи створенню можливих комунікативних механізмів задля реалізації дипломатичних та соціокультурних відносин. В свою чергу представники посольства Саудівської Аравії у США охарактеризували зустріч як перспективу універсального «співіснування і роботи пліч-о-пліч в ім’я кращого майбутнього».

Зустріли спадкового принца  Аллен Фагін, – лідер Союзу ортодоксальних іудейських общин, голова реформованого іудейського руху Рік Якобс спільно з представництвом консервативного іудейського руху від імені Стівена Верника. Американські політологічні експерти зауважили, що даний формат зустрічі саудівського представника з іудейськими громадами є дебютним.

Під час зустрічі з лідерами американських іудеїв, Муххамед бін Салман підкреслив усю деструктивність антисемітської риторики в змісті якої відстоюються лише приватні політичні інтереси. Як повідомляє у виданні провайдер фінансової інформації «Bloomberg», під час візиту до США, наслідник принца мав нагоду зустрітись із Президентом США Дональдом Трампом і спільно з американськими високопоставленими чиновниками торкнутись проблеми перспективи американсько-саудівських відносин.

 

Про автора: Распопов Євген

Підписуйтесь на наші акаунти в Telegram і Facebook, щоб першими отримувати важливі новини, кіноогляди,аналітику, екслюзиви.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Суспільний портал Wake up
Дизайн і підтримка: GoodwinPress.ru