Субота, 26 Травень 2018 16 +   Підпишіться на оновлення сайту  RSS  Лист редактору
Популярно
На території Шрі-Ланки скасували надзвичайний стан через релігійні сутички
23:18, 21 Березня 2018

На території Шрі-Ланки скасували надзвичайний стан через релігійні сутички


Досягнуті результати дипломатичних перемовин в політичній стратегії президента Шрі Ланки Майтріпалою Сірісом, ефективність яких позначились ескалацією конфлікту між буддійськими послідовниками та ісламською релігійною меншістю.  Про це повідомляє місцевий телевізійний канал «News First», в якому зазначено, що президент Сіріс після робочого візиту до Японії скасував надзвичайний стан.

«Повернувся з досить вдалої поїздки до Японії, яка принесе нам багато користі в короткостроковій і довгостроковій перспективі. Оцінивши ситуацію з громадською безпекою, я доручив скасувати надзвичайний стан вчора [20 березня 2018, ред.] опівночі», зазначив лідер Шрі Ланки Майтріпала Сіріс у приватному мікроблозі соціальної мережі «Twitter».

Нагадаємо, що у зв’язку із соціально-релігійною напругою, що привела до загострених сутичок, безладу та протистоянь для запобігання насилля та кровопролиття серед громадськості,  6 березня 2018 року, державний уряд запровадив режим надзвичайного стану.

За попередньою інформацією місцевих та світових ЗМІ, окремі  спалахи насильства між буддиською та ісламською стороною конфліктної ситуації  з самого спочатку були зафіксовані в місті Дигало, однак надалі поширились на інші частини Шрі-Ланки.  У зв’язку з напруженістю в соціумі, в окремих районах була введена комендантська година, з метою охорони правопорядку розгорнуто додаткові підрозділи правоохоронних органів і мілітаризованих огрупування.

Шрі-Ланка, що складається з 21-го мільйону громадян, на 70% охоплює прихильників буддизму; мусульмани ж виступають в якості однієї з найкрупніших релігійний меншин і включає в себе 10% від загальної кількості населення.

Про автора: Распопов Євген

Підписуйтесь на наші акаунти в Telegram і Facebook, щоб першими отримувати важливі новини, кіноогляди,аналітику, екслюзиви.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Суспільний портал Wake up
Дизайн і підтримка: GoodwinPress.ru