Вівторок, 22 Травень 2018 16 +   Підпишіться на оновлення сайту  RSS  Лист редактору
Популярно
Комуністична партія Китаю посилить контроль над релігійною сферою в країні
22:44, 29 Березня 2018

Комуністична партія Китаю посилить контроль над релігійною сферою в країні


У Пекіні, регулюючи суспільно-політичне, соціокультурне життя Комуністична партія Китаю розпочала здійснювати дедалі більший пресинг у релігійну сферу,розпустивши існуючий в країні відділ державної адміністрації у справах релігій, тим самим передавши його функції партійному Департаменту об’єднаного фронту робіт.  Як зазначає інформаційне видання «Сatholic Нerald», дане  рішення  було оголошеним в день закриття щорічних «двох зустрічей» в Пекіні і позначилось кроком назад у реалізації  суспільних демократичних свобод.

На думку багатьох світових правозахисників, таке рішення стало політико-правовим наслідком,  після введення у країні положень 1 лютого 2018 року, щодо встановлення вікового цензу у відвідуваності релігійних організацій.

Офіційне пояснення ухваленого рішення з боку державного інформаційного агентства «Сіньхуа» пов’язане з новою контролюючою державною системою, згідно з якою комуністична партія Китаю  покликана здійснити ряд соціально-важливих реформ «в усіх сферах діяльності країни», включаючи релігійну систему.

Згідно з планом партійної організації, окремі  державні установи, що раніше мали можливість перебувати  під керівництвом Державної ради, були розпущені або адаптовані до нової установи під комуністичним адмініструванням.  До таких установ з посиленим ідеологічним впливом належать Державна адміністрація у справах релігій, Управління у справах закордонних справ Китайського Ради, Міністерство нагляду і Національне бюро спрямованих запобіганню корупції.

З точки зору професора політології Фен Юе, мета партійної реформи полягає у дедалі більшому зміцненні партійного управління, коригуючи політичну систему управління Китайською державою.

Як зазначає інформаційне агентство «Ucanews»,  державний Департамент об’єднаного фронту робіт, що має ідеологічну основу, здійснюватиме  щоденний нагляд і прямий контроль над офіційно визнаними державою  релігійними організаціями, включаючи  Китайську католицьку патріотичну асоціацію спільно з Конференцією китайських єпископів. Також до основних ключових завдань Департаменту стане  реалізація контролю   над кадровим підбором духовенства та інтерпретуваннями релігійних доктрини.

 

Про автора: Распопов Євген

Підписуйтесь на наші акаунти в Telegram і Facebook, щоб першими отримувати важливі новини, кіноогляди,аналітику, екслюзиви.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Суспільний портал Wake up
Дизайн і підтримка: GoodwinPress.ru