Вівторок, 22 Травень 2018 16 +   Підпишіться на оновлення сайту  RSS  Лист редактору
Популярно
Канський кінофестиваль презентуватиме фільм про Папу Франциска
23:35, 13 Квітня 2018

Канський кінофестиваль презентуватиме фільм про Папу Франциска


Нещодавно німецький кінорежисер Вім Вендерс анонсував кінострічку, яка в художньо-образних і богословських ідеологемах  з елементами біографії охарактеризує життя Римського єпископа Папу Франциска. Як зазначає релігійний інформаційно-аналітичне ресурс «Седмица», в кінопрокаті глядачі оцінюватимуть стрічку з липня 2018 року.

Зйомка кінострічки ініційована знімальною групою професійних майстрів режисерської справи Європейської кіно академії і до того ж, як зазначають численні європейські друковані та Інтернет-ЗМІ презентований на Канському кінфостивалі. Автор фільму поставив перед собою мету показати життя Франциска не лише як лідера найкрупнішої гілки християнства, але й в якості чудового дипломата, посередника, здатного володіти комунікативним мистецтвом гасити безліч конфліктних ситуацій, будувати мости взаєморозуміння, плекаючи пошану, толерантність та співчутливість до усього людства.  Творчий підхід Вендерса зумів відобразити Папу Франциска як унікальну особистість у духовних вимірах буття, і подібною до усіх нас в побутовому сенсі.

Нагадаємо, що творчість німецького кінорежисера найбільш відома за роботами «Париж, Техас» та «Небо над Берліном». У юному віці Вендерс прагнув стати католицьким священиком і наразі є почесним доктором богослів’я. Враховуючи специфіку режисерських задатків, Вім Вендерс отримав нагороду «Золоту гілку» Канського кінофестивалю у 1984 року за стрічку «Париж, Техас».

Німецькомовні жителі зможуть переглянути та оцінити кінострічку у кінопалацах з 14 червня 2018 року.

 

Про автора: Распопов Євген

Підписуйтесь на наші акаунти в Telegram і Facebook, щоб першими отримувати важливі новини, кіноогляди,аналітику, екслюзиви.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Суспільний портал Wake up
Дизайн і підтримка: GoodwinPress.ru