П’ятниця, 25 Травень 2018 16 +   Підпишіться на оновлення сайту  RSS  Лист редактору
Популярно
Ісус Христос з автоматами  в новому фільмі «Залізне небо: Наступна раса» (Iron Sky: The Coming Race)  може образити почуття віруючих (відео)
11:05, 17 Квітня 2018

Ісус Христос з автоматами в новому фільмі «Залізне небо: Наступна раса» (Iron Sky: The Coming Race) може образити почуття віруючих (відео)


Наступна раса» (Iron Sky: The Coming Race). В цьому фільмі є персонаж Ісус Христос.  Спаситель всіх християн зображується тут не як люблячий і милосердний, а мстивий вбивця грішників. Вийшов трейлер, де ми можемо побачити Христа з автоматами, який розстелює ближніх.

Звісно, що висновки робити поки рано, але скоріш за все майбутній скандал неминучий. В промо ролику ми бачимо небагато, тільки як Ісус Христос встає з хреста, ламає його, а потім з двома автоматами вершить свій суд. Зважаючи на те, що Іса є останнім пророком перед Мухаммедом  в ісламі, а християни вважають його Сином Божим, скандал може розгорітися.

Почуття віруючих образити легко. Ми спостерігали за мітингами проти фільмів Дена Брауна, карикатур на Діву Марію, заборону книгу Салмадіна Рушді та ін.


Фільм Тіма Вуоренсола «Залізне небо: Наступна раса» (Iron Sky: The Coming Race) знятий в жанрі комедійний бойовик. Фантазія автора зайшла далеко, але справді віруюча людина, буде розуміти, що Христос Тіма Вуорерсола не є Ісусом, Корану, Біблії.

Про автора: Клок Тарас

Головний редактор суспільного порталу Wake Up, член ГО ТУФІР
Підписуйтесь на наші акаунти в Telegram і Facebook, щоб першими отримувати важливі новини, кіноогляди,аналітику, екслюзиви.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Суспільний портал Wake up
Дизайн і підтримка: GoodwinPress.ru