Четвер, 24 Травень 2018 16 +   Підпишіться на оновлення сайту  RSS  Лист редактору
Популярно
«Християнські соціалісти» Михайла Добкіна поповнять перелік партій українського політикуму
22:03, 22 Лютого 2018

«Християнські соціалісти» Михайла Добкіна поповнять перелік партій українського політикуму


Народний депутат України Михайло Добкін 21 лютого 2018 року сформулював  заяву,сенс якої – інтеграція християнських цінностей в сучасний суспільний простір, повідомляє Інтернет-агенство «lb.ua».

Задля досягнення даної мети, міністерство юстиції України  зареєстрували нову політичну силу, що стала новітнім вектором політичного дискурсу українського політикуму. Партія з номенклатурою «Християнські соціалісти» на думку засновників, концептуально відрізнятиметься від інших соціалістичних та лівацьких рухів.

Як зазначив Михайло Добкін в коментарі акаунту соціальної мережі Facebook, «християнські соціалісти» – це… адаптований до нашої країни підхід формування суспільства». Така політична позиція не відобразилась серйозним сприйняттям серед українських політиків та журналістів.

Радник голови адміністрації президента України сприйняв християнський соціалізм в стилі «витонченого почуття гумору».

Український політолог Дмитро Корнійчук стверджує, що новий політичний проект Добкіна – реакція на кризовий стан «Опозиційного блоку». В такому випадку, як вважає експерт, що стати на захист власних інтересів, існує чітка стратегія зайняти певну ідеологічну нішу в країну.

«Михайло Маркович, Ісус Христос при справах у виконкомі партії?» іронізовано сформулював у формі риторичного запитання власну позицію сумський екс-голова Геннадій Мінаєв, зазначає видання «lb.ua».

На думку, сформованою більшістю експертів вважається, що під «християнським соціалізмом» де-факто розуміється лобіювання інтересам канонічного російського православ’я, і інтеграцію українського політичного вектора в захист інтересів Москви.

 

Про автора: Распопов Євген

Підписуйтесь на наші акаунти в Telegram і Facebook, щоб першими отримувати важливі новини, кіноогляди,аналітику, екслюзиви.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Суспільний портал Wake up
Дизайн і підтримка: GoodwinPress.ru