Вівторок, 22 Травень 2018 16 +   Підпишіться на оновлення сайту  RSS  Лист редактору
Популярно
Голова  конгресу іудейських спільнот України  прокоментував  новий польський закон
10:04, 08 Лютого 2018

Голова конгресу іудейських спільнот України прокоментував новий польський закон


Моше Асман – лідер Всеукраїнського конгресу іудейських спільнот закликає українську громадськість  «покарати Польщу» за відношення до політики  Голокосту. Про це повідомляє Jerusalem Post разом з посиланням на інформаційні ресурси  Prochurch.info та Gordonua.com

Нагадаємо, що польський Сейм 1 лютого о 3:00 за Київським часом проголосував за поправку до закону про Інститут національної пам’яті, в якому передбачується кримінальна відповідальність за публічні обвинувачення у бік Польщі щодо звершення під час Голокосту протиправних дій за національною ознакою в згоді з гітлерівською Німеччиною.

Новий польський закон, що вчинив багато шуму та провокацій в Україні та Ізраїлі, передбачає вето на використання терміну «польський табір смерті», який існував в період окупації військами Третього Рейху польської території.

Скандальний закон зачепив і українське питання щодо визнання «бандерівської ідеології» як чинника геноциду поляків, що проживали на теренах Волині.

Як повідомляє МВС Ізраїлю, новий закон Польщі ставить перед собою мету спростувати історичну справедливість. А лідер українських євреїв Моше Асман вважає, що подія, котра збирає щорічний «марш живих» єврейських наслідників в Польщі, у знак протесту  паплюження пам’яті жертв Голокосту, має бути перенесеною в Україну.

З позиції Асмана, українська програма «маршу живих» включатиме осмислення подій Бабиного Яру у Києві, Дробицького Яру у Харкові та Яновського концентраційного табору у Львові.

Нагадаємо, що будь який громадянин Польської республіки або громадянин іншої держави за порушення даного закону притягатиметься до кримінальної відповідальності у вигляді виплати крупного штрафу або тюремного ув’язнення терміном до 3-х років.

У квітні місяці до Польщі для дослідження історії Голокосту єврейська молодь приїздила з різних країн світу.

Про автора: Распопов Євген

Підписуйтесь на наші акаунти в Telegram і Facebook, щоб першими отримувати важливі новини, кіноогляди,аналітику, екслюзиви.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Суспільний портал Wake up
Дизайн і підтримка: GoodwinPress.ru