П’ятниця, 25 Травень 2018 16 +   Підпишіться на оновлення сайту  RSS  Лист редактору
Популярно
Фільм «Тор 2: Царство темряви» («Thor: The Dark World»)
15:07, 07 Березня 2018

Фільм «Тор 2: Царство темряви» («Thor: The Dark World»)


Фільм «Тор 2: Царство темряви» («Thor: The Dark World») – це продовження історії марвелівського скандинавського бога грому. Режисером другої частини виступив Алан Тейлор. Ми спостерігаємо за ще одною битвою супергероя з магічним молотом проти армії та головного лиходія. Актори, які були задіяні в першій частині повернулися. Цей проект розширює кіно всесвіт Марвел і детально демонструє нам світ богів Асгарду.

Міфологія фільму «Тор 2: Царство темряви» («Thor: The Dark World»), хоч і нагадує скандинавську, але  значно відрізняється від неї. Головний лиходій діє, як стереотипний злий суперник, хоче знищити світ, але мотиви його, характер не прописані. В кіно Алан Тейлора непогана операторська робота, монтаж. Композитор Алан Тейлор, нічим не дивує. Спецефекти, візуальне оформлення Асгарду – це найкраще, що є в цьому розважальному атраціоні.

2013 Thor 2 The Dark World

Актори грають добре, особливо виділимо Тома Хідлстона. Бліьшість екшн сцен, сюжетних поворотів дублюють елементи з першого «Тора». Кіно страждає надмірним пафосом і серйозністю. Воно рідко дозволяє своїм персонажам пожартувати, продемонструвати сарказм, іронію. Головний герой, його браті ніяк не змінилися. Ми спостерігаємо майже те саме, що в попередній частині.

Драматичність фіналу «Тора» невдало продовжується. В цьому фільмі герої повертаються, воскресають і знову готові здійснювати свої звичайні вчинки. Кіно є непоганим атракціоном, яке не краще за перший фільм. Екшн сцени, битви до кінця проекту Алана Тейлора трохи втомлюють. Єдине, що вийшло оригінально – це Асгард, він нагадує світ Пандори з «Аватара» Джеймсона Камерона, чи Кріптон з «Людина зі сталі» Зака Снайдера.

Фільм «Тор 2: Царство темряви» («Thor: The Dark World») – це розважальний блокбастер.  Сіквел про скандинавського коміксового бога грому не став видатним проектом кіновсесвіту «Марвел». Він всього лише є додатковою серією, але не одною з кращих. Кіно Алана Тейлора містить чимало недоліків, недоробок і т.д. «Тор 2: Царство темряви» («Thor: The Dark World») – це восьмий фільм від успішної студії, яка надіється зібрати гроші і розважити глядачів.

 

Про автора: Клок Тарас

Головний редактор суспільного порталу Wake Up, член ГО ТУФІР
Підписуйтесь на наші акаунти в Telegram і Facebook, щоб першими отримувати важливі новини, кіноогляди,аналітику, екслюзиви.

Обговорення: є 1 коментар
  1. Никита сказав:

    Кино отстой и нет ничего интересного. Просто тотальные спецэффекты и тупая актерская игра. Хотя юмор на высоте

    Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Суспільний портал Wake up
Дизайн і підтримка: GoodwinPress.ru