Четвер, 24 Травень 2018 16 +   Підпишіться на оновлення сайту  RSS  Лист редактору
Популярно
Чоловік з народності баніва вперше рукопокладений у сан пресвітера в католицькій церкві Бразилії
22:13, 04 Квітня 2018

Чоловік з народності баніва вперше рукопокладений у сан пресвітера в католицькій церкві Бразилії


Гучною історичною подією для місцевої католицької єпархіальної громади Сан-Габріел-да-Кашоейра на території якої проживають 23 різноманітні етнічні корінні спільноти відбулось рукопокладення у священицький сан священика місцевого походження. Новим служителем культу у католицькій церкві місцевого приходу став Жералду Тріндаде Монтенегро, шо народився невеличкому селі Араріпіра Кашоейра неподалік бразильсько-колумбійського кордону. За повідомленнями інформаційного ресурсу «Радіо Ватикану», після завершення навчання у духовній семінарії отець Монтенегро був рукопокладений у диякони.

Починаючи з 4 квітня, з часу свого офіційного рукопокладання, служитель звершить під час недільної меси у парафії Сан-Габріел-да-Кашоейра свою першу євхаристію.

«Бути священиком, отримавши священицьке  Таїнство, означатиме відображати присутність Христа у щоденному світі», – зауважив служитель.

Зі свого боку, молодий священик з народу баніва благав правлячого єпископа дозволити йому служити у власному регіоні, апелюючи чудовою нагодою донести євангельську науку своєму народу, знаючи усі тонкощі місцевої культури та традицій. Отримавши позитивну відповідь на встановлений запит, місцеві катехізатори стали свідками про радісне прийняття в якості священнослужителя з банійської народності.  До того ж, частина банійців не розумітимуть португальської мови під час проповіді, а місцевий священик стане спроможним доносити Боже Слово місцевою мовою.

Єпархіальний осередок Сан-Габріел-да-Кашоейра, розташований в районі Амазонки на кордоні між Бразилією, Колумбією та Венесуелою. Специфіка цієї території полягає у розташуванні осередків місцевих народностей, кількість яких майже перевищуватиме 90%, – повідомляє «Радіо Ватикану».

Про автора: Распопов Євген

Підписуйтесь на наші акаунти в Telegram і Facebook, щоб першими отримувати важливі новини, кіноогляди,аналітику, екслюзиви.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Суспільний портал Wake up
Дизайн і підтримка: GoodwinPress.ru